اخبار صنعت نمایشگاهی شماره ۱۱۴

با نام و یاد خدا و با سلام و احترام، با تبریک ولادت حضرت زینب سلام اله علیها و روز پرستار ، بخشی از اخبار و اطلاعات صنعت نمایشگاهی و خدمات وابسته (شماره ۱۱۴ سال سوم)را به شرح ذیل تقدیم می دارم.
۱- آقای دکتر رحمانی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت در نشست مشترک با رییس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی که جمعی از معاونان و مدیران این وزارتخانه نیز حضور داشتند فرمودند: برای سال آینده برنامه ویژه ای برای تامین کالاها، نظارت بر بازار و ثبات قیمت ها تدوین شده است و مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ایجاد آرامش در جامعه و ارتقای روحیه نشاط و امید در کشور تلاش خواهد کرد.
-۲ آقای مهندس محمدرضا مودودی، معاون محترم وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای را به همراه آقای حبیبی معاون محترم توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی و آقای قنبری معاون محترم امور نمایشگاهی و آقای آملی مدیر محترم نمایشگاه های داخلی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج. ا . ایران افتتاح فرمودند و ضمن بازدید از غرفه ها در مراسم امضا قرارداد یک هزار و یکصد میلیارد ریالی آقاى دکتر محمدی، مدیر عامل محترم شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه باتعدادی از تولید کنندگان حاضردرنمایشگاه نیزحضور به هم رساندند. آقای مهندس مودودی در هفته گذشته نیز دیداری با آقای دکترحسین زاده مدیرعامل محترم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج. ا. ایران داشتند.
۳- آقای دکتر بهمن حسین زاده، مدیرعامل محترم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج. ا . ایران در دو هفته اخیر بسیار پرکار و فعال بودند. طی یک بررسی میدانی، اکثر عزیزان شاغل در نمایشگاه از رفتار و کردار ایشان اظهار رضایت داشتند، پرداختن به اصول و نپرداختن به حاشیه از مزیت های اعلامی و استنباطی این بررسی بود. درضمن آقای دکتر حسین زاده در بازدیدی که از نمایشگاه ایران شاپ۲۰۱۹ از سالن های ۳۸ و ۳۵ داشتند و مطابق متنی که در لوح یادبود مرقوم فرمودند بر می آید که نپرداختن به حاشیه در ستاد نیز مصداق دارد. نشست با همکارانشان در نمایشگاه ، سفر به اصفهان برای بازدید از پروژه نمایشگاه اصفهان، دیدارهای متعدد با مقامات و مسئولین، عدم تغییر در معاونت ها و توجه به نقطه نظرات کارشناسی نشان می دهد که استانداری اردبیل باند پرواز ایمن و مستحکمی برای پرواز این مدیراقتصادی به سمت تهران بوده است. برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.
۴- دیدار آقای دکتر علی حیدری نائب رئیس محترم سازمان تامین اجتماعی ، مدیری صاحب نام و بلند آوازه وخوش فکر، از نمایشگاه دوره دوازدهم ایران شاپ ۲۰۱۹ و گفتگوی صبورانه با یکایک مشارکت کنندگان یک فرصت طلائی برای بنده بود که در این ایام در معیت ایشان بودم. حیرت ازتسلط ایشان به موضوعات مرتبط، به منزله پاس کردن یک واحد درسی دانشگاهی و اجتماعی برای بنده بود. ضمن سپاس از حضور این برادر ارزشمند، امیدوارم جامعه کارگری ، کارفرمائی و دولت همواره از حضور با ارزش ایشان در مسئولیت های بالاتربهره مند گردند.
۵- با شروع ثبت نام نامزدهای هیئت نمایندگان اتاق تهران، ستادهای تبلیغاتی نیز با کمی احتیاط شروع به کار نمودند. ائتلاف بزرگ فعالین اقتصادی، بنگاه ها و تشکل ها، به عنوان بزرگترین ائتلاف سالهای اخیر، با جمع کثیری از اعضا و علاقمندان، در روزهای مقرر و مجاز ، سخن های زیادی خواهند گفت.
۶- آقای دکتر جمشید تقی زاده مدیر عامل محترم سازمان بازنشستگی کشوری در آیین بزرگداشت نخستین سالگرد شهدای حادثه کشتی سانچی که با حضور خانواده های معظم شهدا و جمعی از مقامات لشگری و کشوری و برخی از نمایندگان کشورهای خارجی و با حضور آقای دکتر محمد شریعتمداری وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، برگزار گردید فرمودند که: با وجود گذشت یک‌سال از سانحه سانچی، دل‌های ما و خانواده بزرگ صندوق بازنشستگی کشور عزیزمان غم‌زده و ناآرام است.(.یاد و نام این دریادلان گرامی باد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *