logo22

POWERED BY REVOLUTION SLIDER

بخشی از اخبار و اطلاعات صنعت نمايشگاهی و خدمات وابسته را (شماره ٦٧ سال دوم )

با نام و ياد خدا و باسلام و احترام ،ضمن عرض تسليت به مناسبت اربعين حسينی و هم چنين رحلت حضرت ختمی مرتبت رسول اكرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و باتبريك روز كتاب ،كتابخوانی و كتابدار و روز وقف، بخشی از اخبار و اطلاعات صنعت نمايشگاهی و خدمات وابسته را (شماره ٦٧ سال دوم ) به اطلاع می رسانم.

١-حضور آقای دكتر شریعتمداری وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت برای افتتاح سه نمايشگاه همزمان در ١٣ آبان در محل دائمی نمايشگاه های بين المللی،اهميت صنعت نمايشگاهی را در برنامه های جامع وزير محترم پر رنگ تر نشان می دهد . لازم به ياد آوری است كه در اين مراسم آقا ی امیر مکری قائم مقام محترم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج. ا .ایران آقای دكتر شريعتمداری را همراهی نمودند.

٢-در شرايطی كه تقويم نمايشگاه های بين المللی تا سال ٢٠٢٢ قابل رويت هست و علاقمندان می توانند بدون هيچگونه دغدغه ای نسبت به ذخيره جای خود اقدام نمايند،سازمان توسعه تجارت با صدور بخشنامه ای از صلابت اطلاع رسانی و ثبت نام قطعی كاسته است اميدوارم اين نوع تصميمات با نگاه كارشناسانه ،استاندارد ، مشورتی و موثر صورت بگيرد .

٣- آقای مهندس قاسم ميرزايی نماينده فعال و پرتلاش محترم مردم شريف دماوند ،فيروزكوه و رودهن در كانال اختصاصی خود نوشت كه :((نشست با شريعتمداری وزير و رئيس ستاد روحانی كه قبول داشت و مصمم بود تا تغيیر را سرمشق خود كند و در اولين آنها حضرت سينكی، شد قائم مقام )) اين نوشته حاوی پيام های خاص است. البته قرار شده است با آقای مهندس ميرزايی در مورد صنعت نمايشگاهی نشستی داشته باشيم ،تلفنی صحبتی داشتيم ،ولی موكول شد به نشست مشترك كه هم جدی باشد و هم نتيجه بخش،اميدوارم ظرف اين ماه اين نشست صورت گيرد و از نتيجه دوستان را مطلع نمايم.

٤- آقای مهندس سیدحسین میرظفرجویان معاون محترم فنی و مهندسی شركت سهامی نمايشگاه های بين المللی ج. ا .ايران و مدرس دانشگاه خبر داد كه : رشته مدیریت امور نمایشگاهی از جمله رشته هایی است که در دانشگاه جامع علمی کاربردی تدریس می‌شود و مجوز تحصیل در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد صادر شده است. اين خبر می تواند به جهت كيفی از اهميت ويژه ای برخوردار گردد، در صورتيكه اين روند باموفقيت طی گردد امكان صدور مجوز مقطع دكتری نيز مهيا خواهد شد . اين نوع اخبار موجب سرافرازی ،برا ی كليه دست اندر كاران صنعت نمايشگاهی و خدمات وابسته می شود.

٥-تصويب تشكيل كارگروه هماهنگی در دوازدهمين نشست تعامل با اتاق در سالن اجتماعات سنديكای شركت های تاسيساتی و صنعتی ايران سطح كارشناسی و تحليلی موضوع اتاق را نشانه گرفته است ،اميدوارم اعضا كارگروه به موضوعات اساسی مبتلابه جامعه هدف عنايت بيشتری داشته باشند. اميدوارم حضور بنده در اين كارگروه موثر واقع گردد.
٦-تشكيل دپارتمان نمايشگاه ها و همايش ها با حضور هولدينگ هم افزایی همت ودست اندر كاران آموزش هاى فنی و حرفه ای و گروه آموزش زندگى سالم و نمايندگی تخصصی صنعت نمايشگاهی را به فال نيك میگيريم،اميدوارم بتوانيم از نتايج اين نوع هم افزايی ها گزارش هاى جامعی ارائه دهيم.
٧-نشست تخصصی پيرامون همكاری در بخش نمايشگاه با مركز تجارت ايران در بوداپست پايتخت كشور مجارستان با حضورآقای دكتر ميرزا حسينی مدير محترم اين مركز و مدير عامل محترم كالج بين المللی ابن سينا در دفتر كالج برگزار گرديد . كشور مجارستان به جهت موقعيت خاص در اروپامی تواندبازاربسيارمناسبی برای محصولات و خدمات ايران باشد . در صورت نهايی شدن همكاری با مركز تجاری ايران متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
٨-در نشست مشترك با دست اندركاران پژوهش هاى بين المللى مقررگرديد دپارتمان پژوهش و تحقيقات نمايشگاهی با امكانات سخت افزاری دفتر نمايندگى صنعت نمايشگاهی و خدمات وابسته و بارامكانات نرم افزاری طرف ديگر فعال گردد. اين مهم از نيازهای ضروری اين صنعت می باشد . از كليه عزيزان تقاضا داريم در اين امر خطير اين گروه را ياری فرمايند. در اين نشست مقرر گرديد كليه پژوهش ها به شكل مطلوب در اختيار افراد مرتبط قرار گيرد.
٩-انجمن صنعت همايش و خدمات وابسته دومين هم انديشی صنفی خودرا در در بهمن ماه برگزارخواهدكرد، دست اندركاران همايش در سراسر كشور در اين همايش حضورپيدا خواهندكرد . اولين همايش درسالن اجتماعات سازمان مديريت صنعتی و با حضور قائم مقام محترم سازمان و ساير دست اندركاران و فعالين اين حوزه برگزار گرديد.
با احترام مجدد،

داود آدينه ١٩ آبان ١٣٩٦

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا،خدمات ،تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای  که به نام ...
حمايت همه جانبه اتحاديه كشورى فروشگاه هاى زنجيره اى از يازدهمين نمايشگاه بين المللى كالا، خدمات، ...

shopfair2018logo ettehadieh for webshopfair2018logo ettehadieh for webshopfair2018logo ettehadieh for webshopfair2018logo ettehadieh for web

نشانی ستاد برگزاری

تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبائی جنوبی، نبش خیابان 24، مجتمع اداری طوس،
طبقه اول، واحد 63

تلفن: 88692121  
فکس: 88693150
ایمیل:  info@iranexhibition.ir     persian.exhibition@gmail.com

بیشتر

نشاني ستاد اجرايي

تهران، ميدان رسالت، خيابان هنگام، خيابان شهيد جليلي، پلاک 35

تلفن: 77456811 -  77441472
فاکس: 77457305  
ایمیل: shopfair94@gmail.com

بیشتر

خبرنامه