logo22

POWERED BY REVOLUTION SLIDER

بخشي ازاخبار و اطلاعات صنعت نمايشگاهی و خدمات وابسته درهفته گذشته ( سال دوم شماره٦٦))

با ياد و نام خدا و با سلام و احترام ، بخشي ازاخبار و اطلاعات صنعت نمايشگاهی و خدمات وابسته درهفته گذشته ( سال دوم شماره٦٦) به شرح ذيل تقديم می گردد:

١- حضور آقای ولاديمير پوتين رئيس جمهور محترم روسيه و آقای الهام علی اف رئيس جمهور محترم كشور آذربايجان در ايران و ملاقات با رهبر معظم انقلاب اسلامی و رياست محترم جمهورى اسلامى ايران ، زمينه بسيار مناسبی بر گسترش مناسبات اقتصادى ،اجتماعى و فرهنگی است. همكارى بخش خصوصی ايران در اين كشورها پيرامون برگزارى نمايشگاه ها و همايش هاى مرتبط می تواند شروع بسيار خوب و موثری برای توسعه مناسبات بازرگانى و حتی سرمايه گذاری های متقابل باشد.صادرات توليدات كشورمان ،اعم از كالا و خدمات با پيشينه ای كه در بازار اين كشورها داريم می تواند در اثر برگزار ی نمايشگاه هاى اختصاصی و يا به صورت پاويون جامعه عمل بپوشد . بازار نيازمند اين كشورها و موفقيت ايران در ورود جدی به اين نياز می تواند بازار ساير كشور هاى مشترك المنافع مانند ،قزاقستان، ازبكستان، تركمنستان، قرقيزستان، تاجيكستان و حتی گرجستان، ارمنستان، اكراين، بلاروس را نيز تحت تاثير خود قرار دهد. اميدوارم دولت محترم در اين نوع رويدادهای ملی و منطقه ای وبين المللى، امكان حضور نماينده و يا نمايندگانی از صنعت نمايشگاهی و خدمات وابسته را فراهم فرمايد.
٢- جناب آقای دكتر محمد شریعتمداری وزير محترم صنعت معدن و تجارت در آئین افتتاحیه دومین نمایشگاه بین المللی توانمندی صادراتی جمهوری اسلامی ایران در شهر آفتاب ،با اشاره به نقش مهم و موثر برپایی نمایشگاه ها ی داخلی و بين المللی در احیای اقتصاد کشور فرمودند كه :هم اکنون در سراسر کشور، 20 نقطه مرکزی و بزرگ نمایشگاهی در حوزه علم و صنعت وجود دارد که مراکز مهمی در جهت عرضه تولیدات صنعتی و پژوهش های علمی به شمار می رود كه هر ساله بیش از 320 واقعه نمایشگاهی در کشور ایران برگزار می شود و در مقابل نیز تولیدات علمی و صنعتی کشور نیز سالانه در 60 نقطه جهان به نمایش گذاشته می شود و در بسیاری از اکسپوهای مهم دنیا حضور فعال دارند و توانمندی های ایران را به عرضه می گذارند. بخشی از پيام حاصل از سخنرانى وزير محترم صنعت،معدن و تجارت می تواند اهميت جدی نمايشگاه ها را نشان دهد . اميدواريم آقاي دكتر شريعتمداری سند چشم انداز پيشنهادی صنعت نمايشگاهی وخدمات وابسته را مورد مداقه و عنايت قرار دهد.
۳-حضور آقای دكتر مقيمی استاندار محترم تهران در مراسم گشايش ،نمايشگاه توانمندی های صادراتی در شهر آفتاب نويد مناسبی برای توجه استانی به صنعت نمايشگاهی و خدمات وابسته تلقی می گرد . دكتر مقيمی از مديران خوش فكر و توانمندی است كه اميدواريم برای استان تهران بانی خير فراوان گردد.
۴-يازدهمين نشست كميته تعامل با اتاق ايران در هفتم آبان ماه در سالن اجتماعات سنديكای شركت های تاسيساتی برگزار شد در اين نشست ها كه با حضور نمايندگان انجمن سازندگان تجهيزات صنعت نفت ايران،انجمن شركت های مهندسی و پيمانكاری نفت،گاز و پتروشيمی ايران،انجمن صادركنندگان خدمات فنی و مهندسی ايران،انجمن توليدكنندگان فناوران صنعتی و ساختمانی،انجمن انبوه سازان مسكن و ساختمان تهران،جامعه مهندسان مشاور ايران،سنديكای شركت های تاسيساتی و صنعتی ايران،سندیکای شركت هاى ساختمانی ايران،كانون سراسری پيمانكاران عمرانی ايران،موسسه تحقيق براى توليد جهت احداث و انرژی برگزار مي گردد به بيان مطالب مرتبط با حضور فعال در هيئت نمايندگان و هيئت رئيسه اتاق ها پرداخته می شود.
اين شكل از گردهمایی ها می تواند 5700عضو اتاق در تهران را كه عضو همين تشكل ها هستند را به حضور جدی در روز انتخابات اتاق ترغيب نمايد.
۵- كميته تدوين سيلابس هاى نمايندگی تخصصی صنعت نمايشگاهی و خدمات وابسته اولين نسخه آماده شده را براى طرح در شورای سياست گذاری به دبيرخانه تحويل دادند . ضمن تقدير از اين اقدام شايسته اميدوارم با موافقت UFIبتوانيم در ارتقا سطح كيفی آموزش ها، موفق عمل نماييم.
با احترام مجدد ،

داود آدينه ١٢ آبان ١٣٩٦

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا،خدمات ،تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای  که به نام ...
حمايت همه جانبه اتحاديه كشورى فروشگاه هاى زنجيره اى از يازدهمين نمايشگاه بين المللى كالا، خدمات، ...

shopfair2018logo ettehadieh for webshopfair2018logo ettehadieh for webshopfair2018logo ettehadieh for webshopfair2018logo ettehadieh for web

نشانی ستاد برگزاری

تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبائی جنوبی، نبش خیابان 24، مجتمع اداری طوس،
طبقه اول، واحد 63

تلفن: 88692121  
فکس: 88693150
ایمیل:  info@iranexhibition.ir     persian.exhibition@gmail.com

بیشتر

نشاني ستاد اجرايي

تهران، ميدان رسالت، خيابان هنگام، خيابان شهيد جليلي، پلاک 35

تلفن: 77456811 -  77441472
فاکس: 77457305  
ایمیل: shopfair94@gmail.com

بیشتر

خبرنامه