logo22

POWERED BY REVOLUTION SLIDER

بخشي از اخبار و اطلاعات صنعت نمايشگاهي و خدمات وابسته ( سال دوم شماره ٣٩)

با ياد و نام  خدا و با سلام و احترام ، بخشي از اخبار و اطلاعات  صنعت نمايشگاهي و خدمات وابسته در  هفته گذشته  ( سال دوم شماره ٣٩) به شرح ذيل تقديم مي گردد.
١- ضايعه درگذشت تعدادي از كارگران شريف و زحمتكش معدن ذغال سنگ در استان گلستان  را به عموم ملت بزرگوار ايران تسليت عرض نموده  و از خداوند بخشنده و مهربان  براي اين درگذشتگان علو درجات  و براي بازماندگانشان صبر و بردباري خواهانيم.  
٢-اولين جلسه شوراي هماهنگي برگزاري روزجهاني صنعت نمايشگاهي  با حضور تعدادي از عزيزان در محل انجمن برگزار كنندگان نمايشگاههاي بين المللي در سالن شماره ٥ نمايشگاههاي بين المللي در تهران برگزار گرديد.
در اين نشست هر يك از اعضاءدر مورد نحوه برگزاري و شكل و محتواي اين روز  مطالبي را مطرح نمودند. با توجه به اهميت موضوع مقرر گرديد كه كميته اجرائي مركب از نمايندگاني از انجمن برگزار كنندگان،انجمن سايت داران ،انجمن غرفه سازان و نمايندگي تخصصي آموزش صنعت نمايشگاهي  و آقايان  شاهرخ مدرس ،محمودصديقي، فرهاد امينيان و داود آدينه ،نمايندگان روزنامه صمت ، ماهنامه نمايشگاه،پايگاه عصر نمايشگاه،تشكيل تا نسبت به ارائه  برنامه محتوايى به شوراي هماهنگي اقدام نمايند و  بعد از تكميل و تصويب طرح، با  آقاي دكتر اسفهبدي معاون محترم وزير و رئيس هيىت مديره و مدير عامل شركت سهامي نمايشگاههاي بين المللي ج.ا.ايران نشستي صورت گيرد و در صورت موافقت نهايي  ،نسبت به اجراي آن اقدام شود.با عنايت به اينكه اقاي دكتر اسفهبدي براي اجراي بهينه اين رويداد مهم تاكيد نموده اند ،اميدواريم اين رويداد به نحو شايسته اي برگزار گردد.تصويري از اين روز  توسط آقاي قنديلي در سايت اتحاديه  بين المللي نمايشگاهها به آدرس http://www.ufi.org/industry-resources/global-exhibitions-day/  منتشر شده است
٣-سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران  صبح روز سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه  با سخنرانی  آقاي دكترعلی لاریجانی رییس  محترم مجلس شورای اسلامی،  آقاي دكتر سیدرضا صالحی امیری وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي  ،  آقاي انتیمو چزرو معاون وزیر میراث و فعالیت‌های فرهنگی کشور ایتالیا به عنوان میهمان ویژه این دوره از نمایشگاه کتاب افتتاح شد .عليرغم همه مشكلاتي كه در روزهاي نخست اين نمايشگاه متوجه مشاركت كنندگان و بازديد كنندگان شده است اما نمايشگاه بين المللي كتاب تهران جاي خود را در  اين نمايشگاه پيدا نموده است.
٤-نشست اعضاي محترم هيئت اجرئي انجمن صنعت همايش و خدمات وابسته در تاريخ ١٢ ارديبهشت ماه ١٣٩٦ با تصويب  ايجاد كميته هاي تخصصي و  همچنين ثبت همزمان انجمن علاوه بر اتاق ايران در وزارت تعاون،كارو رفاه اجتماعي در دفتر انجمن صورت گرفت.
٥-اتحاديه صنعت نمايشگاهي و خدمات وابسته كماكان با نامزدهاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا در تهران و ساير مراكز استانها در مورد اصول مورد نظر شامل حمايت از صنعت نمايشگاهي و خدمات وابسته،كمك به ساماندهي نمايشگاهها در استانها به منظور جلوگيري از برگزاري رويدادهاي موازي،كمك به تجهيز و راه اندازي و توسعه سايت هاي موجود،استفاده از نظريات و مشاوره هاي متخصصين صنعت نمايشگاهي به منظور استفاده در برنامه هاي مرتبط وهمچنين  ساير موارد مورد نظر در حال گفتگو مي باشد. در صورت نهايي شدن موارد اشاره شده در اين بند ، در حد بضاعت همراهي و همكاري خواهيم كرد.
٦-ضمن ارج گذاشتن به برخوردهاي منطقي ،اصولي ،آرام ، با درايت، دور انديشانه،معقول  ،با هدف  و متين آقاي مهندس هاشمي طبا در مناظره هاي اين دوره از انتخابات رياست جمهوري ،از حضرت ايشان تقاضا داريم در مناظره سوم از صنعت نمايشگاهي و خدمات وابسته  به جهت نقش مهم آن در توسعه صادرات و ساماندهي واردات  به نحو شايسته اي ياد بفرمايند.اين مطالبه جدي و ملي كليه دست اندركاران اين صنعت مي باشد.
٧-نمايندگي تخصصي آموزش صنعت نمايشگاهي و خدمات وابسته در يك حركت ملي طرح آموزش مشاركت كنندگان در نمايشگاههاي ملي و بين المللي را به مراكز مرتبط پيشنهاد نموده است در صورت موافقت اوليه ساليانه بيش از پنجاه هزار نفر دريكصدو پنجاه هزار ساعت  دوره آموزش، كارگاه آموزشي  تحت عنوان ((نحوه مشاركت موثر مشاركت كنندگان در نمايشگاه  ))،،را طي خواهند نمود.
با احترام مجدد 

داود آدينه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٦

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا،خدمات ،تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای  که به نام ...
حمايت همه جانبه اتحاديه كشورى فروشگاه هاى زنجيره اى از يازدهمين نمايشگاه بين المللى كالا، خدمات، ...

shopfair2018logo ettehadieh for webshopfair2018logo ettehadieh for webshopfair2018logo ettehadieh for webshopfair2018logo ettehadieh for web

نشانی ستاد برگزاری

تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبائی جنوبی، نبش خیابان 24، مجتمع اداری طوس،
طبقه اول، واحد 63

تلفن: 88692121  
فکس: 88693150
ایمیل:  info@iranexhibition.ir     persian.exhibition@gmail.com

بیشتر

نشاني ستاد اجرايي

تهران، ميدان رسالت، خيابان هنگام، خيابان شهيد جليلي، پلاک 35

تلفن: 77456811 -  77441472
فاکس: 77457305  
ایمیل: shopfair94@gmail.com

بیشتر

خبرنامه